Řešení

Společnost AVE BOHEMIA, s.r.o. vám může se svými znalostmi pomoci v různých oblastech:

AVE BOHEMIA, s.r.o. disponuje dlouhodobými zkušenostmi v oblasti školství a vzdělávacích institucí. Vyzná se v aplikacích, které jsou pro školství zcela specifické. Portfolio referencí zahrnuje realizace IT učeben, učeben pro výuku jazyků, poslucháren a multimediálních učeben. Komplexní pokrytí a znalost potřeb a specifik celého sektoru nám umožňuje efektivně realizovat nejen projekty ve vzdělávacím, ale i v komerčním sektoru.

       - Realizace učeben na klíč

       - Vybavení učeben výpočetní technikou

       - Rozvržení učebny dle účelu využití, uspořádání

       - Řešení celé infrastruktury

       - Využití licenčního programu Microsoft School Agreement na produkty Microsoft

       - Dodávky, implementace a správa kamerového, docházkového či jídelního systému

       - Datová centra


Nabízíme ucelené služby v oblasti informačních technologií. Součástí komplexního řešení je navržení a implementace infrastruktury, poradenství a následná podpora, počítačová bezpečnost a ochrana dat, datová centra atd. Poskytujeme široké portfolio produktů společnosti HP Inc. a Hewlett Packard Enterprise, Lenovo, Microsoft, Dell, Fortinet, Huawei, CISCO a ESET. Zajišťujeme technická školení 
a školení koncových uživatelů.
Součástí produktového portfolia jsou také ucelená řešení pro hotely a ubytovací zařízení, zahrnující instalaci wifi sítě, informačních kiosků či terminálů, zajištění a instalaci hotelových LCD televizí a příslušných programů a hotelových nastavení. Základním předpokladem je propojení všech systémů, aby byla zajištěna okamžitá interakce mezi hostem a hotelem.


Na základě dlouholetých zkušeností poskytuje společnost AVE BOHEMIA, s.r.o. technická školení, školení pro koncové uživatele či úplné začátečníky. Vedle toho zajišťujeme i specializované kurzy a kurzy "na míru", kde náplň, rozsah a harmonogram vychází z potřeb organizace či firmy a úrovně znalostí zaměstnanců.

Mezi naše zákazníky patří nejen firemní klienti, ale i zaměstnanci státní správy včetně učitelů základních a středních škol a studentů. Disponujeme vlastním demo centrem a součástí každého školení jsou praktické ukázky a odborné vedení školitele.