Partneři


Dlouhodobě spolupracujeme se zkušenými a celosvětově uznávanými odborníky:

Hewlett-Packard je dodavatelem technologií ve více než 170 zemích po celém světě. Společnost je předním světovým dodavatelem výrobků, technologií, řešení a služeb pro jednotlivce i podniky. Společnost se v roce 2016 rozdělila na:

        


                   
Společnost Microsoft byla založena v roce 1975 a je světovým lídrem v poskytování softwaru, služeb a řešení, které pomáhají lidem a firmám po celém světě plně realizovat jejich potenciál. AVE BOHEMIA, s.r.o. získala status "Microsoft Authorized Partner" v oblasti školství.DELL Inc. je mezinárodním dodavatelem osobních počítačů, serverů, datových médií, switchů, softwarů, periferií apod.
ESET, spol. s r.o. je globálním dodavatelem bezpečnostního řešení pro miliony uživatelů na celém světě. Schopnosti detekce, výkon a nízké nároky na systémové zdroje přinesly produktům ESET NOD32 mnoho mezinárodních i domácích ocenění. AVE BOHEMIA, s.r.o. získala status "Eset Silver Partner".

                                                                                                    Společnost Fortinet je předním výrobcem zařízení pro zabezpečení sítě a je jedničkou na trhu v oblasti Unified Threat Management (UTM). Do současné doby Fortinet dodal více než 600 000 zařízení a má více než 100 000 zákazníků po celém světě. S pobočkami po celém světě zajišťuje společnost Fortinet kvalitní a rychlou podporu svým zákazníkům. Fortinet produkty jsou jedinečné i díky své licenční politice, kdy se všechny Fortinet zařízení licencují pouze na HW jednotku nikoliv na počet uživatelů. O proti jiným výrobcům dále Fortinet zdarma poskytuje i ochranu pracovních stanic (antivir, antispam, firewall) a VPN clienta.

                                                                                                               Společnost Lenovo je nadnárodní korporace působící v oblasti výroby počítačů, periferií, serverů, televizí a mobilních telefonů a souvisejících technologií. V současné době je největším světovým producentem počítačů a svoje produktové portfolio neustále zvětšuje.

Cisco Systems, Inc. je jedna z největších počítačových firem dnešní doby a dominující hráč na poli síťových prvků. Portfolio zahrnuje mimo jiné výrobu ethernetových i ATM switchů, routerů, VoIP gateway a IP telefonů.


Huawei Technologies Co. Ltd. je mezinárodní telekomunikační společnost, dodavatel informačních a komunikačních řešení.